top of page
Έρευνα αγνοούμενου ηλικιωμενου
Σε έρευνα αγνοούμενου ηλικιωμένου συμμετείχε η Λέσχη Ελλήνων Καταδρομέων Ν. Πρέβεζας, κατόπιν ενημερώσεως της , από την Αστυνομική Διεύθυνση Πρέβεζας. Συγκεκριμένα κατόπιν αιτήματος δύο ομάδες μελών της ΛΕΚ συμμετείχαν στις έρευνες στην ευρύτερη περιοχή του Αγίου Θωμά. Πραγματοποιήθηκε έλεγχος στην περιοχή της Λασκάρας , στο Σκαφιδάκι και τους Αγίους Αποστόλους, καθώς και στην αγροτική περιοχή στου Νεοχωρίου με τα πολλά θερμοκήπια . Τελικώς μετά από τρίωρη έρευνα ο αγνοούμενος ανευρεθεί και επέστρεψε στους οικείους καλά στην υγεία του.
![Έρευνα αγνοούμενου ηλικιωμενου](https://static.wixstatic.com/media/32ce22_c0c7d74e36764d6491ee0af1b713fd2a~mv2.jpg/v1/fill/w_319,h_180,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/Image-empty-state.jpg)
![Έρευνα αγνοούμενου ηλικιωμενου](https://static.wixstatic.com/media/32ce22_dd8c2a32464344a2a83084d8aaf60e37~mv2.jpg/v1/fill/w_319,h_180,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/Image-empty-state.jpg)
![Έρευνα αγνοούμενου ηλικιωμενου](https://static.wixstatic.com/media/32ce22_9f6a9125c467451988e00bf76325008c~mv2.jpg/v1/fill/w_319,h_180,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/Image-empty-state.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/32ce22_9f6a9125c467451988e00bf76325008c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/32ce22_9f6a9125c467451988e00bf76325008c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/32ce22_dd8c2a32464344a2a83084d8aaf60e37~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/32ce22_dd8c2a32464344a2a83084d8aaf60e37~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/32ce22_c0c7d74e36764d6491ee0af1b713fd2a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/32ce22_c0c7d74e36764d6491ee0af1b713fd2a~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/32ce22_9f6a9125c467451988e00bf76325008c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/32ce22_9f6a9125c467451988e00bf76325008c~mv2.jpg)
1/3
bottom of page